Vejos įrengimas, apželdinimas

Paskutinis, bet tikrai nelengviausias, darbas gyvenamos erdvės kūrime yra kiemo apželdinimas. Baigiantis statybos darbams namo šeimininkai vis dažniau susimąsto apie aplinką, kurioje norėtų gyventi. Vieni svajoja apie išpuoselėtą vešlią veją, kiti savo sklypą nori papuošti dideliais gėlynais, alpinariumais.
Visų pirma būtina labai kruopščiai susiplanuoti norimus žolynų plotus. Būtina numatyti vejoms skirtus plotus ir vietas, skirtas įvairiems augalams.
Norint gražios, vešlios ir nesudėtingai prižiūrimos vejos, būtina kruopščiai išlyginti žemės paviršių, atlikti planiravimo darbus. Tuomet bus pasiektas maksimalus rezultatas.


Žolynų tarpusavio derinimas ir jų augimviečių numatymas taip pat yra kruopštus ir atsakomybės reikalaujantis procesas. Būtina parinkti tinkamus augalų tipus, suderinti jų aukščius tarpusavyje. Jei planuojami visžaliai žolynai, būtina įvertinti ir tai, kaip jie atrodys šaltuoju metų laiku. Jei norima planuoti gėlynus, reikia įvertinti savo galimybes gėlynus tinkamai prižiūrėti.
Norint turėti išpuoselėtą savo sklypą reikia paaukoti daug laiko, o jo kaip tik visiems ir trūksta. Todėl mes Jums siūlome savo apželdinimo paslaugas. Mūsų specialistai padės Jums rasti optimaliausią ir labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius landšafto sprendimą ir paruoš sklypo apželdinimo projektą.

 Naujiena!

Ruloninė veja. Vos per kelias dienas vešli veja gali papuošti jūsų kiemą.

  •  Smulkesnė informacija ir užsakymai tel. +370 672 40272