Trinkelių valymas, impregnavimas, dažymas

Tikrai ne dažnai pamatysime kiemą, kuris būtų idealiai švarus ir neturėtų jokios riebalų, mašinos alyvos, išlietos kavos ar vyno dėmės. Visi kiemai turi didesnių ar mažesnių dėmių. Taip pat seni trinkelėmis kloti kiemai neretai būna apaugę samanomis, kerpėmis, dumbliais. Visi šie faktoriai paverčia kiemą neestetišku ir nemaloniu akiai. Todėl Jums siūlome kelias naujas paslaugas, kurios Jūsų kiemą padarys vėl švarų, estetišką ir patrauklų.

TRINKELIŲ VALYMAS

Nuo trinkelių nuvalomos riebalų, tepalo dėmės. Taip pat pašalinamos purvo žymės. Nuvalomos samanos, kerpės. Išvalomi trinkelių tarpai.

TRINKELIŲ IMPREGNAVIMAS

Trinkelės impregnuojamos Danų firmos specialiu impregnantu, kuris įsigeria į betono paviršių ir sudaro apsauginį sluoksnį. Šis sluoksnis apsaugo paviršių nuo dėmių (uogų, sulčių, kavos, vyno). Taip pat saugo paviršių nuo samanų, kerpių ir dumblių augimo.  Paviršius lengviau valomas, prižiūrimas.

TRINKELIŲ DAŽYMAS

Dažytas paviršius yra apsaugotas nuo tepalo, riebalinių dėmių. Taip pat ant dažyto paviršiaus neauga kerpės, samanos, dumbliai. Paviršius yra atsparesnis purvui, lengviau prižiūrimas ir valomas. Dažus galima pasirinkti iš penkių skirtingų spalvų, kurios Jūsų kiemui suteiks estetišką vaizdą.

Dirbame su Danų firmos produktais

  •  Smulkesnė informacija ir užsakymai tel. +370 672 40272